Інтерфакс-Україна
19:45 29.08.2024

З окупації вдалося повернути додому 14 дітей - Єрмак

1 хв читати

На підконтрольну Україні територію вдалося повернути 14 дітей з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак.

“Ще 14 дітей повернуто з тимчасово окупованих територій. У рамках реалізації плану президента України Bring Kids Back UA вдалося евакуювати кілька родин з дітьми з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей”, - написав Єрмак у своєму телеграм-каналі в четвер увечері.

Глава ОП поінформував, що вік повернутих дітей від 2,5 місяця до 16 років.

Єрмак подякував колегам з Офісу президента й команді омбудсмана України за злагоджену роботу.

“Працюємо далі над виконанням задачі президента - повернути всіх українських дітей додому”, - наголосив глава ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА