Інтерфакс-Україна
09:48 30.08.2024

У Чорному та Середземному морі зафіксовано ворожі ракетоносії - ВМС

1 хв читати

В акваторії Чорного моря вранці в п'ятницю зафіксовано один російський військовий корабель, який є носієм крилатих ракет типу "Калібр", повідомляють Військово-Морські сили України.

Так, станом на 06:00 30 серпня в Чорному морі один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до чотирьох ракет.

В Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

А в Середземному морі три ворожі кораблі, з яких один є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до восьми ракет.

"За добу в інтересах рф прохід Керченською протокою здійснили в Чорне море - дев'ять суден, з них шість продовжили рух у напрямку протоки Босфор, в Азовське море - 11 суден, жодне із них не рухалося з протоки Босфор", - ідеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Умєров про підсумки "Рамштайну": Нові кроки підтримки від партнерів і створення коаліції РЕБ за лідерства Німеччини

Мінюст України найняв юрфірму Hogan Lovells US для роботи над угодою з США

Командувачка військовою базою США у Гренландії була звільнена після критики заяв Венса під час візиту на острів

Українська делегація прибула до Вашингтону для продовження переговорів щодо угоди про копалини

Принц Гаррі: Я хочу нагадати Україні, що світ стоїть поруч

Прифронтові громади отримають до 10 млн грн на укриття і транспорт – Зеленський

Уряд схвалив виділення 1,28 млрд грн на завершення 23 проєктів відбудови – Мінрозвитку

Зеленський відвідав поранених військових на Дніпропетровщині і відзначив їх державними нагородами

ССО взяли в полон 14 росіян на Курщині

Литва на "Рамштайні" пообіцяла додатково EUE30 млн на військову підтримку України - міністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА