Інтерфакс-Україна
23:13 31.08.2024

Попадання авіабомбою зафіксовано в Слобідському районі Харкова

1 хв читати
Попадання авіабомбою зафіксовано в Слобідському районі Харкова

Зафіксовано потрапляння коригованої авіабомби в Слобідському районі Харкова, є руйнування, за попередньою інформацією без постраждалих, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов у суботу ввечері.

«Унаслідок влучання КАБа в Слобідському районі Харкова є пошкодження житлових будинків та іншої цивільної інфраструктури. Без постраждалих», - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Огляд екстреними службами триває.

Пізніше він додав: «На цю хвилину до медиків надійшло одне звернення: гостра реакція на стрес у 13-річної дівчини».

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА