Інтерфакс-Україна
00:34 01.09.2024

На фронті найбільш гострою ситуація залишається на Покровському, Куп'янському та Курахівському напрямках

2 хв читати
На фронті найбільш гострою ситуація залишається на Покровському, Куп'янському та Курахівському напрямках

Від початку цієї доби відбулося 183 бойових зіткнень, найбільш напруженою залишається ситуація на Покровському напрямку (30 боїв), водночас окупанти сьогодні активно атакують на Курахівському (28 боїв), Куп'янському (25 атак) і Краматорському (19 боїв) напрямках, ідеться у зведенні Генштабу Збройних сил України станом на 22:00 суботи.

«Окупанти завдали чотири ракетні удари, застосувавши 9 ракет, 59 авіаційних ударів із застосуванням 77 КАБів, 381 удар дронамі-камікадзе та здійснили майже 2400 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів із застосуванням різних типів озброєння», - ідеться в повідомленні ГШ ЗСУ в Телеграм.

Як повідомляється, на Покровському напрямку відбулося 30 наступальних і штурмових дій ворога, чотири з них ще тривають, противник атакує в районах населених пунктів Суха Балка, Воздвиженка, Зелене Поле, Новогродівка, Гродівка, Карлівка, Селидове і Михайлівка.

«За попередніми даними, за сьогодні ворог втратив 168 осіб убитими і 216 - пораненими, також українські військовослужбовці знищили два танки Т-72, три БМП і дев'ять автомобілів. Крім того, два танки та 17 автомобілів ворога було суттєво пошкоджено», - йдеться у зведенні.

На Курахівському напрямку налічується 28 бойових зіткнень, загарбники інтенсивно атакують у районах Костянтинівки та Георгіївки, тут було 5 і 13 атак відповідно, штурмували в бік Українського, Лісівки та Галицинівки.

На Куп'янському напрямку Сили оборони відбивали 25 атак, противник атакував у районах Синьківки, Колесниківки, біля Лозової бої тривають.

На Краматорському напрямку відбулося 19 бойових зіткнень, окупанти проявляли активність у районі Калинівки, де провели більше половини атак.

На Лиманському напрямку ворог атакував 17 разів, намагався просунутися в Срібнянському лісі, поблизу Греківки, Невського і Твердохлібового та ще чотирьох населених пунктах.

На Торецькому напрямку ворог атакував 14 разів у районах населених пунктів Курдюмівка, Торецьк, Нелипівка та Нью-Йорк, 13 атак уже відбито.

На Сіверському напрямку відбулося вісім штурмових дій ворога в районах Верхньокам'янського, Спірне, Званівки, Білогорівки та Виїмки. Досі в чотирьох локаціях тривають бої.

На Времівському напрямку окупанти атакували в напрямку Вугледара, Водяного, Макарівки та Времівки.

На Оріхівському напрямку наші війська зупинили чотири атаки противника поблизу Малої Токмачки та Роботиного.

На Придніпровському напрямку українські воїни відбили три штурми російських загарбників.

На Харківському напрямку окупанти протягом дня здійснили дві атаки поблизу Вовчанська та Липців, один бій ще триває.

Сили оборони України продовжують ведення операції на Курському напрямку.

Сьогодні відзначимо воїнів 46 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України, які впевнено тримають рубежі та завдають окупантам значних втрат.

ОСТАННЄ

Погода в Україні у вівторок буде сухою, в середу місцями дощі з грозами

Пункт пропуску "Краківець" на кордоні з Польщею не працює через відсутність світла

НАБУ і САП повідомили про підозру шістьом причетним до корупційної схеми при закупівлі БПЛА та РЕБ, зокрема Гайдаю

Зеленський ввів санкції проти 23 компаній та 39 осіб, причетних до розкрадання зерна та надр на окупованих територіях

Сили оборони за ніч знищили 161 повітряну ціль

Перший у світі батальйон безпілотних наземних комплексів сформували в полку К-2

Вступники отримають рекомендації на зарахування до вишів до 6 серпня

Американська компанія Axon готова до обміну експертизою з Україною у сфері протидії БпЛА

Бережна запросила Японію долучитися до Альянсу культурної стійкості та Українського фонду культурної спадщини

Наукова спільнота закликає скликати пленум Верховного суду для узгодження трактувань щодо розгляду скарг на плагіат у дисертаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА