Інтерфакс-Україна
12:01 01.09.2024

Галант закликав кабмін схвалити виведення армії Ізраїлю з Філадельфійського коридору

1 хв читати

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант у неділю закликав уряд змінити рішення про збереження ізраїльської військової присутності у Філадельфійському коридорі на кордоні сектору Газа і Єгипту.

"Кабінету міністрів необхідно терміново зібратися і відкликати рішення, ухвалене в четвер", - наводить його слова агентство EFE.

The Jerusalem Post повідомляла минулого четверга, що уряд схвалив план, відповідно до якого армія оборони Ізраїлю залишиться у Філадельфійському коридорі.

Рішення було схвалено більшістю з восьми осіб, водночас Галант виступив проти, а міністр національної безпеки Ітамар Бен-Гвір утримався, ідеться в повідомленні.

Питання про контроль ЦАХАЛ над Філадельфійським коридором є одним із каменів спотикання на переговорах щодо припинення вогню в секторі Гази. Як повідомлялося, деякі зі сторін, залучених до перемовин, висловлювали скептицизм щодо швидкого укладення угоди через вимоги прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, який наполягає на тому, що ізраїльські військові мають залишитися у Філадельфійському коридорі та коридорі «Нецарім».

Філадельфійський коридор - кордон між сектором Газа і Єгиптом. Виведення звідти ізраїльських військ домагається і Єгипет.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА