Інтерфакс-Україна
19:17 02.09.2024

Чотири жінки постраждали в Нікопольському районі через ворожі обстріли

1 хв читати
Чотири жінки постраждали в Нікопольському районі через ворожі обстріли

Окупанти впродовж дня кілька разів обстрілювали Нікопольський район Дніпропетровської області з артилерії та дронами-камікадзе, поранено чотирьох людей, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Дронами-камікадзе і ствольною артилерією бив ворог по Нікопольщині. У районному центрі всього чотири людини з пораненнями", - написав він у телеграмі в понеділок увечері.

За його даними, поранення дістали чотири жінки. "У місті пошкоджено інфраструктуру. Унаслідок обстрілів виникло кілька загорянь. Скрізь вогонь загасили. Пошкоджено 2 приватних і 5 садових будинків. Зачеплено господарську споруду та лінію електропередачі", - додав Лисак.

За його словами, окупанти також атакували Покровську та Марганецьку громади. "Там без жертв. Території обстежують - з'ясовують наслідки", - написав голова обладміністрації.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга засудив відмову Угорщини допустити трьох українських військових на її територію

Екскомбата Лапіна передали на поруки ветерану Масі Найєму до 14 вересня

У "Резерв+" скоро будуть доступні два нових види відстрочок – Черногоренко

Чекаємо від Міненерго системної роботи з ВДЕ та посередництва з іншими органами

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

Міністр економіки, довкілля та сільського господарства шукатиме максимальної синергії в об’єднаному міністерстві

Внаслідок скидання вибухівки з дрона постраждав 36-річний мешканець Херсона - ОВА

Позиція ГАР МОУ щодо призначення Шмигаля: Підтримаємо, якщо новий міністр готовий до ефективної перебудови інституції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА