Інтерфакс-Україна
23:35 02.09.2024

Ніхто не постраждав від вибухів у Харкові

1 хв читати

Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що ніхто не постраждав від нещодавнього авіаційного удару по місту в Київському та Салтівському районах міста.

«Один із нещодавніх вибухів, які чув Харків, вдруге за день стався в Київському районі. На щастя - без жертв, постраждалих і руйнувань. Інший приліт - у Салтівському районі. Також без постраждалих і руйнувань», - написав він у Телеграм у понеділок увечері.

Пізніше він повідомив про ще один вибух у Київському районі.

«Ще один КАБ прилетів по району приватного сектора в Київському районі. Є значні пошкодження будинку, у двір якого залетіла ворожа авіабомба. На щастя - без загиблих, постраждалих і пожежі», - написав Терехов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА