Інтерфакс-Україна
09:13 03.09.2024

США конфіскували літак Мадуро - ЗМІ

1 хв читати
США конфіскували літак Мадуро - ЗМІ

Влада США конфіскувала літак президента Венесуели Ніколаса Мадуро в Домініканській Республіці, повідомляє телеканал CNN із посиланням на джерела.

За даними джерел, авіалайнер, який оцінюють приблизно в $13 млн і вважають "бортом номер один" Венесуели, протягом кількох місяців перебував на домініканській території.

Зазначається, що наразі літак уже доставили до Флориди.

У цій операції брали участь представники низки відомств США, зокрема Мін'юсту.

Вони співпрацювали з домініканською стороною, яка зі свого боку повідомила Венесуелу про арешт літака.

Телеканал зазначає, що американська сторона заарештувала повітряне судно, оскільки вважає, що його свого часу купили в обхід американських санкцій.

28 липня у Венесуелі відбулися вибори. Національна виборча рада Венесуели оголосила, що перемогу з 51,2% голосів здобув Мадуро.

Представники опозиції заявили, що на виборах переміг Едмундо Гонсалес Уррутія з 73% голосів.

Після оголошення результатів виборів у Венесуелі почалися протести.

Американський уряд визнав Гонсалеса Уррутіа переможцем президентських виборів.

Раніше американські та європейські законодавці виступили зі спільною заявою, в якій пообіцяли притягнути Мадуро до відповідальності за відмову скласти повноваження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА