Інтерфакс-Україна
12:18 03.09.2024

Держприкордонслужба не фіксує переміщення військової техніки в Білорусі поблизу українського кордону

2 хв читати

Державна прикордонна служба України не фіксує на сьогодні переміщення техніки або особового складу підрозділів армії Білорусі в безпосередній близькості до українського кордону, повідомив речник Державної прикордонної служби України полковник Андрій Демченко.

На брифінгу в Києві у вівторок спікер наголосив, що всі складові Сил оборони України повністю контролюють державний кордон. "Ми не фіксуємо якихось нестандартних ситуацій безпосередньо на кордоні, або якихось провокаційних дій. Крім того, ми не фіксуємо, щоб у безпосередній близькості до нашого кордону здійснювалися переміщення техніки або особового складу підрозділів армії Білорусі", - сказав він.

Однак, за словами Демченка, цей напрямок, як і раніше, залишається загрозливим для України. Спікер нагадав заяви білоруської сторони про те, що нібито Україна накопичує свої сили на кордоні, зазначивши, що "це перекладання відповідальності". У відомстві наголосили, що Білорусь "залишається в орбіті впливу РФ".

"За тим, що відбувається в глибині території Білорусі, стежать підрозділи розвідки, Міноборони, Держприкордонслужби, щоб розуміти, наскільки сильно ситуація загрозлива і як вона може змінюватися, щоб ми вчасно могли на це реагувати. Переміщення вглиб території Білорусі певним чином можу відзначити, це і техніка, і особовий склад. Але суттєвого нарощування ми не фіксуємо", - пояснив Демченко.

Окремо він зазначив, що і раніше Білорусь тримала підрозділи на напрямку кордону з Україною, але близько до кордону вони не переміщувалися.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

Єрмак зателефонував до Конгресу США та підтвердив запит на придбання ППО

У МЗС дорікнули Угорщині за карикатури на Зеленського

На трасі М-06 на Житомирщині відкрили рух по одній полосі в кожен бік – ОВА

Netflix показуватиме трансляції NASA з літа 2025 р.

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

На Житомирщині на автодорозі М-06 Київ — Чоп організовано двосторонній рух, смугами в напрямку міста Києва

Два вибухи стались на Житомирщині, відомо про 2 загиблих і 15 постраждалих – глава обладміністрації

Мешканцям Житомирської громади і області радять зачинити вікна і мінімізувати перебування на вулиці - ОВА

Вибух стався у с. Березина на виробничому складі одного з промислових підприємств – місцева влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА