15:07 04.09.2024

Віцепрезидент Єврокомісії Юрова візьме участь у конференції щодо переслідувань за злочини росіян в Україні

1 хв читати
Віцепрезидент Єврокомісії Юрова візьме участь у конференції щодо переслідувань за злочини росіян в Україні

Віцепрезидент Європейської комісії з питань цінностей і прозорості Віра Юрова (Věra Jourová) візьме участь у конференції, присвяченій питанням відповідальності за міжнародні злочини, вчинені російськими окупантами в Україні.

Відповідне оголошення в середу зробила Європейська комісія. "Віцепрезидент Віра Юрова завтра вирушить до Вільнюса для участі в конференції, організованій під головуванням Литви в Комітеті міністрів Ради Європи, під назвою "До відповідальності за міжнародні злочини, вчинені в Україні".

У Єврокомісії повідомили, що ця конференція надасть учасникам можливість обговорити міжнародне кримінальне переслідування і виконання судових рішень, а також такі питання, як збір і обмін доказами, заочні судові розгляди і гарантії справедливого судового розгляду. "Особлива увага буде приділена правовим аспектам, що стосуються створення та функціонування Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України", - деталізується в пресрелізі.

У зв'язку з цим наголошується, що Європейська комісія вже продовжила обговорювати зі своїми державами-членами та міжнародними партнерами, як можна забезпечити "переслідування злочину агресії для притягнення до відповідальності вищого політичного і військового керівництва Росії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА