Інтерфакс-Україна
09:16 05.09.2024

Міносвіти відтермінувало до 15 вересня подання заяв на держгрант на навчання у вишах

1 хв читати
Міносвіти відтермінувало до 15 вересня подання заяв на держгрант на навчання у вишах

Міністерство освіти і науки відтермінувало орієнтовно до 15 вересня 2024 року подання заяв на державний грант на навчання у вишах для оптимізації механізму.

"Вступники, які планують подавати заяви на державний грант, маємо для вас важливу інформацію. Подання заяв на державний грант відтерміновано та буде відновлено орієнтовно з 15 вересня 2024 року (дату та час буде оголошено окремо)", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що ці зміни пов'язані з оптимізацією механізму надання грантів, який буде вдосконалено та спрощено.

У відомстві наголосили, що критерії отримання державних грантів та їхні суми залишаються незмінними.

"Серед нововведень: подання відбуватиметься суто через мобільний застосунок "Дія". Тобто не потрібно подавати заяву через електронний кабінет в ЄДЕБО та відкривати спеціальний рахунок в банку", - додали в міністерстві.

Крім того, подати заявку на грант студент зможе самостійно без участі одного з батьків або законних представників.

Як повідомлялося, на кінець серпня участь у пілотному проєкті державних грантів уже підтвердили 176 закладів вищої освіти.

18 липня Кабінет Міністрів схвалив запуск пілотного проєкту з надання державних грантів на здобуття вищої освіти. Державний грант є можливістю для вступників, які здобуватимуть першу вищу освіту за контрактом, отримати від 15 тис. грн і більше за рік для покриття частини вартості навчання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу Дніпропетровщини загинув 72-річний чоловік - поліція

СБУ запобігла теракту в Одесі: затримано агента ФСБ, що планував підірвати українського військовослужбовця

Сирський провів робочу нараду щодо протидії ворожим ударним БпЛА

Прем'єра балету "La Fille mal gardée" представлена в Національній опері України

Тегеран не бачить сенсу в продовженні зі США переговорів щодо атому - МЗС Ірану

Сили оборони збили 43 із 58 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання у 9 локаціях - ПС ЗСУ

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю: Влучання у Тель-Авіві, пошкоджено хмарочос і дослідницький центр

У Дніпропетровській області вночі ППО знищила два ворожі безпілотники, пошкоджено підприємства та житлові будинки

Генштаб зафіксував впродовж доби 225 бойових зіткнень

У Києві станцію метро "Театральна" тимчасово зачинено через проведення заходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА