Інтерфакс-Україна
21:10 05.09.2024

Зеленський: Ми предметно підготувалися до нового засідання "Рамштайн"

1 хв читати
Зеленський: Ми предметно підготувалися до нового засідання "Рамштайн"

Українська сторона предметно підготувалася до 24-го засідання Контактної групи з оборони України, усі домовленості з партнерами потребують максимально оперативної реалізації, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Зараз міністр оборони України провів низку зустрічей у Франції, Британії, Німеччині. Ми постійно говоримо з американськими партнерами. Дуже цінуємо нашу співпрацю з Італією. Предметно вже підготувалися до нового засідання "Рамштайн", яке відбудеться незабаром. І все, про що ми домовляємося з партнерами, вимагає максимально оперативної реалізації", - сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні в четвер.

Він наголосив, що РФ не встигає адаптуватися до швидких рішень, і тоді Україна досягає особливо цінних результатів.

"Це стосується і захисту наших міст і громад від ударів, і підтримки наших воїнів на фронті, і стійкості нашої держави, наших людей. Та й загалом - стійкості світу, який хоче й надалі жити за правилами, за міжнародним правом, а не залежно від божевілля тих чи інших "путіних", - підсумував глава держави.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

Служба військового капеланства укомплектована на 45% станом на жовтень

Три райони Харкова частково знеструмлені через удари по місту – мер

Координатор системи ООН в Україні запевнив у продовженні підтримки модернізації українського сільського господарства

МЗС України привітало звільнення останніх ізраїльських заручників, утримуваних ХАМАС

Четвертий міжнародний саміт з продовольчої безпеки відбудеться у Києві у листопаді - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА