Інтерфакс-Україна
21:47 05.09.2024

Сирський виклав основні цілі Курської операції

2 хв читати
Сирський виклав основні цілі Курської операції
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

РФ планувала почати новий наступ на територію України з Курської області до початку проведення там операції українськими силами, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

"Це (операція - ІФ-У) зменшило загрозу наступу противника. Ми не дали їм діяти. Ми перенесли бойові дії на територію противника, щоб (ворог) міг відчути те, що відчуваємо ми щодня", - сказав він в інтерв'ю ведучій CNN Крістін Аманпур.

Сирський назвав успішною Курську операцію і виклав основні її цілі: не дати Росії використати Курську область як плацдарм для нового наступу, відволікти сили Москви від інших районів, створити зону безпеки і не допустити обстрілу цивільних об'єктів через кордон, захопити військовополонених і підняти моральний дух українських військ і країни загалом.

Генерал зазначив, що Москва перекинула на курський напрямок десятки тисяч солдатів, включно з деякими зі своїх найкращих повітряно-десантних підрозділів.

Сирський також зазначив, що у противника є перевага в авіації, в ракетах, в артилерії, у кількості витрачених боєприпасів, живій силі, танках, бойових машинах піхоти. Водночас він зазначив, що той факт, що Росія має таку матеріальну перевагу, змусив Україну стати більш розумною та ефективною у веденні війни.

"Ми не можемо воювати так, як вони, тому ми повинні використовувати, перш за все, максимально ефективний підхід, застосовувати свої сили і засоби з максимальним використанням особливостей рельєфу місцевості, інженерних споруд, а також використовувати технічну перевагу", - сказав Сирський. Він особливо відзначив перспективну українську програму безпілотників та іншу вітчизняну високотехнологічну зброю.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

Україна проінформувала ключових європейських партнерів про результати перемовин у Джидді – Жовква

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА