Інтерфакс-Україна
09:07 06.09.2024

Зміни в Кабміні потрібні для посилення урядових інституцій, пояснив Стефанчук

1 хв читати
Зміни в Кабміні потрібні для посилення урядових інституцій, пояснив Стефанчук

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук вважає, що зміни в Кабінеті Міністрів відбулися для посилення урядових інституцій.

"Верховна Рада України призначила нових членів Кабінету Міністрів України. Ні для кого не секрет, що питання посилення урядових інституцій довгий час було предметом дискусій та обговорень. І ключове слово тут – "посилення". Вважаю, що саме для цього й відбулися зміни", - написав Стефанчук на сторінці у фейсбуці.

Крім того, за його словами, кілька міністерств, якими тривалий час керували тимчасові виконувачі обов'язків, тепер мають керівників.

"Викликів багато, на багатьох напрямах. Кожен з нових керівників розуміє відповідальність і поставлені задачі. Щиро бажаю кожному з міністрів, яких сьогодні (5 вересня – ІФ-У) призначив український парламент, продуктивної та ефективної роботи", - зазначив спікер ВР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА