Інтерфакс-Україна
11:59 06.09.2024

РФ втратила 6 тис. солдатів загиблими й пораненими в Курській області, загрози наступу на Суми більше немає – Зеленський

2 хв читати
РФ втратила 6 тис. солдатів загиблими й пораненими в Курській області, загрози наступу на Суми більше немає – Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Російська армія зазнала значних втрат на полях боїв у Курській області, і загрозу російського наступу на Суми, яка була раніше, наразі знято, зазначає президент України Володимир Зеленський.

"Поки що за перший місяць нашої операції в Курській області російські війська втратили близько 6 тис. солдатів убитими й пораненими й десятки тисяч російських військовослужбовців в інших зонах бойових дій. Завдяки нашим діям наразі немає загрози того, що Росія розпочне нову наступальну операцію на нашій території на місто Суми, як це було в травні цього року, коли Путін розпочав наступ на наше місто Харків", - сказав Зеленський на засіданні Контактної групи з питань оборони України, що відбувається на авіабазі НАТО Рамштайн у Німеччині в п'ятницю.

За його словами, російські окупанти готувалися розпочати новий наступ на українське місто Суми, але "ми перевернули ситуацію і просуваємо війну в Росію за допомогою нашого контрнаступу".

Зеленський також зазначив, що бачить зміни в загальній військовій ситуації. "Насамперед унаслідок наших дій Путін виявив свою реальну зацікавленість, і це має бути очевидним навіть для тих, хто все ще може вірити, що Путін веде війну, щоб захистити частину свого народу або певні інтереси своєї безпеки", - зазначив він.

Глава Української держави зазначив, що поки ЗСУ просуваються в Курській області, російська армія продовжує наступ в Україні. "Найбільш боєздатні підрозділи російської армії беруть участь у розширенні зони окупації нашої території в Донецькій області. Це чіткий вибір Москви. Путін хоче більше окупувати Україну, ніж безпеки для Росії", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

В Києві через спеку обмежено рух вантажівок – патрульна поліція

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА