Інтерфакс-Україна
23:10 06.09.2024

Франція спрямує 300 млн євро з доходів від заморожених у ЄС активів РФ для закупівлі озброєння для України

1 хв читати
Франція спрямує 300 млн євро з доходів від заморожених у ЄС активів РФ для закупівлі озброєння для України

Франція використає для закупівлі озброєння для України 300 млн євро у 2024 році, це частина від виділених Євросоюзом 1,4 млрд євро доходів від заморожених російських активів, повідомили в Міноборони Франції.

«Європейська комісія домовилася з Генеральним директоратом з озброєнь про те, що вона буде використовувати ці кошти для швидкого придбання у французькій промисловості пріоритетного обладнання для України, боєприпаси, артилерійське та протиповітряне обладнання французької промисловості на загальну суму 300 мільйонів на 2024 рік», - зазначено в опублікованому в п'ятницю комюніке відомства.

Раніше глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що ЄС уже почав передавати доходи від заморожених активів Росії українській стороні і країнам блоку, які постачатимуть Києву озброєння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

Сили оборони перейшли на більш вигідні рубежі під Мирноградом

Трамп: європейці "безсилі" й можуть лише злитися через їх усунення від угоди щодо України

Переважна частина Сум знеструмлена після масованої ворожої атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА