Інтерфакс-Україна
10:02 07.09.2024

У Харківській області за добу 9 постраждалих унаслідок російської агресії - обладміністрація

1 хв читати
У Харківській області за добу 9 постраждалих унаслідок російської агресії - обладміністрація

Мирний житель Харківської області травмувався в п'ятницю ввечері поблизу міста Ізюм, підірвавшись на невідомому вибухонебезпечному предметі, повідомив начальник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов.

"На невідомому вибухонебезпечному предметі в лісосмузі біля м. Ізюм підірвався 24-річний чоловік, госпіталізований до лікарні", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що, за уточненими даними, внаслідок ворожого обстрілу Люботина постраждали шестеро осіб (зокрема 14- і 16-річні дівчата).

У Солоницівській територіальній громаді обстріл спровокував пожежу (горіла трава 500 м. кв), пошкоджено автомобіль, постраждав 46-річний чоловік.

Унаслідок обстрілу міста Куп'янськ постраждала 88-річна місцева мешканка, у сусідньому селищі Куп'янськ-Вузловий було пошкоджено об'єкт логістичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині через ворожі удари пошкоджено понад 30 будинків, поранено 4 людей - ОВА

Зеленський: За тиждень Росія випустила понад 1,7 тис. дронів, 1,3 тис. авіабомб і 69 ракет

Зеленський разом із першою леді прибув до Вільнюса

В Києві без опалення залишаються понад 1,6 тис. багатоповерхівок після ворожих обстрілів - мер

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 102-ма БПЛА, зафіксовано влучання 15 ударних БпЛА на 10 локаціях

Велика Британія створює "британське ФБР" для боротьби з тероризмом і організованою злочинністю

ОВА: У Запорізькій області поранено жінку, ворог завдав удари по 32 населених пунктах

У Києві працює 56 пунктів гарячого харчування через відсутність тепла - Свириденко

Влада Міннесоти подала позов проти адміністрації Трампа у справі про смертельну стрілянину в Міннеаполісі - ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 020 осіб та 115 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА