Інтерфакс-Україна
07:47 08.09.2024

У Чорному морі зафіксовано ворожий ракетоносій

1 хв читати
У Чорному морі зафіксовано ворожий ракетоносій

В акваторії Чорного моря вранці в неділю зафіксовано російський військовий корабель, який є носієм крилатих ракет типу "Калібр", повідомляють Військово-морські сили України.

Так, станом на 06:00 неділі в Чорному морі перебуває 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет.

Тим часом в Азовському морі ворожі кораблі відсутні, а в Середземному морі 1 ворожий корабель, проте носії крилатих ракет "Калібр" відсутні.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 5 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор, до Азовського моря - 8 суден, з них 6 рухалися з протоки Босфор", - зазначено в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА