Інтерфакс-Україна
14:55 08.09.2024

У Тернопільській області п'яний чоловік розбив двері в ТЦК, намагаючись проникнути в приміщення

1 хв читати

У Тернопільській області чоловік у нетверезому стані намагався проникнути в приміщення ТЦК і СП, розбив двері й поранив осколками руку, повідомили в ТЦК і СП.

"7 вересня 2024 року близько 20-ї години громадянин Х (має відстрочку від мобілізації), перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вирішив піти на службу до Збройних Сил України своїм особистим агресивним шляхом всупереч встановленому законом порядку", - ідеться в повідомленні ТЦК у телеграм-каналі у неділю.

У Тернопільському ТЦК пояснили, що чоловік спровокував конфліктну ситуацію і намагався проникнути в адміністративне приміщення. "Громадянин Х, застосовуючи фізичну силу, розбив склопакет вхідних дверей приміщення, як наслідок дістав колото-ріжучі рани на руці від розбитого скла. Військовослужбовці територіального центру надали первинну медичну допомогу, викликали лікарів та працівників поліції", - наголошується в повідомленні.

ОСТАННЄ

ДСНС: У столиці через нічну атаку загинула одна людина

ДТЕК відновив електропостачання для понад 3 тис. абонентів Києва після нічної атаки

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

Президент Молдови після нічного обстрілу Києва закликала інші країни допомогти Україні з ППО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА