Інтерфакс-Україна
23:25 08.09.2024

На фронті з початку доби було 148 бойових зіткнень - Генштаб

2 хв читати
На фронті з початку доби було 148 бойових зіткнень - Генштаб
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Від початку доби відбулося 148 бойових зіткнень, найбільша кількість боїв відбувалася на покровському і курахівському напрямках, йдеться у зведенні Генштабу Збройних сил України на 22.00 неділі, 8 вересня.

"На покровському напрямку від початку доби в районах населених пунктів Зеленого Поля, Воздвиженки, Новотроїцького, Гродівки, Новогродівки, Селидового, Маринівки та Михайлівки відбито 29 наступальних і штурмових дій ворога. Ще сім бойових зіткнень триває. Наші війська вживають заходів щодо утримання визначених рубежів", - підкреслюється у зведенні.

За попередніми даними, за сьогодні ворог втратив 314 ліквідованих і поранених окупантів, один потрапив у полон, також українськими військовослужбовцями знищено десять автомобілів і один БпЛА. Крім того, уражено дві гаубиці, два танки, один автомобіль та один міномет.

На курахівському напрямку на цей час доби налічується 25 бойових зіткнень. Загарбники зберігають активність, намагаючись просунутися в районах населених пунктів Красногорівки, Долинівки, Українська, Георгіївки та Костянтинівки. Підрозділи Сил оборони відбили 20 атак, п'ять штурмів досі тривають.

На харківському напрямку загарбники протягом дня здійснили три атаки поблизу Вовчанська. Підрозділи Сил оборони успішно відбили дві штурмові дії противника, ще одне бойове зіткнення триває. За попередньою інформацією, від початку доби втрати ворога становили 59 окупантів убитими та пораненими, знищено два автомобілі та чотири одиниці спеціальної техніки, 37 БПЛА, крім того, пошкоджено дві артилерійські системи, танк, три бойові броньовані машини ворога.

На куп'янському напрямку Сили оборони відбили 13 атак противника в районі Синьківки, Степової Новосілки, Глушківки, Лозової, М'ясожарівки та Стельмахівки.

За даними Генштабу, 12 разів ворог атакував на лиманському напрямку, намагався просунутися в напрямку населених пунктів Невське, Новосадове, Торське, Діброва та Чернещина, наразі триває два бойові зіткнення.

На сіверському напрямку впродовж дня наші захисники відбили п'ять штурмових дій ворога в районах Верхньокам'янського, Спірної та Григорівки. Наразі в трьох локаціях ще тривають бої.

На краматорському напрямку мали місце вісім бойових зіткнень. Активність окупанти проявляли в районі Андріївки, Травневого, Часового Яру, Білої Гори, Предтечиного та Кліщіївки. "Сім спроб противника потіснити наші підрозділи виявилися марними, одна атака триває. Ситуація контрольована", - інформували в Генштабі.

За підтримки авіації ворог 17 разів намагався вклинитися в оборону на торецькому напрямку, зазначено у зведенні. Упродовж дня окупанти атакували позиції українських захисників поблизу населених пунктів Північне, Залізне та Нью-Йорк, Торецьк, Нелипівка та Дружба. Сили оборони відбили 13 штурмів, чотири атаки тривають досі.

На времівському напрямку відбулося два бойові зіткнення в напрямку Водяного.

На оріхівському напрямку наші війська відбили дві атаки противника поблизу Малої Токмачки та Роботиного, противник успіху не мав.

 

ОСТАННЄ

Зеленський: Трамп знову зможе претендувати на Премію миру, якщо зупинить Путіна

Трамп: США прагнуть допомогти Китаю, а не нашкодити

Трамп готовий надіслати Україні Tomahawk, якщо Росія не припинить війну

Мер Одеси побоюється позбавлення його громадянства України та закликав уповноважені органи ретельно перевірити документи

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА