Інтерфакс-Україна
09:06 09.09.2024

Сили ППО знищили всі російські дрони, які атакували Київ уночі, - КМВА

1 хв читати
Сили ППО знищили всі російські дрони, які атакували Київ уночі, - КМВА

Росіяни в ніч на 9 вересня атакували Київ ударними БПЛА, які заходили кількома групами, усі ворожі цілі знищено, повідомив голова міської військової адміністрації Сергій Попко в понеділок уранці.

"П'ята повітряна атака на Київ з початку вересня! Цієї ночі російська армія знову застосувала ударні БПЛА, попередньо, на кшталт Shahed, запущені з території Курської області. На Київ баражуючі боєприпаси заходили після опівночі, кількома хвилями", - написав він у телеграм-каналі.

Очільник КМВА зазначив, що повітряна тривога в столиці тривала понад годину.

"Силами та засобами ППО всі російські ударні дрони, які загрожували Києву, були знищені (точну кількість і тип дронів оприлюднять Повітряні сили) на підступах до столиці", - інформував Попко.

Попередньо, у місті без руйнувань і постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

На Одещині перекрили трасу М-15 Одеса – Рені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА