Інтерфакс-Україна
13:32 09.09.2024

Глава МЗС Литви: Падіння російських безпілотників на території НАТО - наслідок нашої бездіяльності

1 хв читати
Глава МЗС Литви: Падіння російських безпілотників на території НАТО - наслідок нашої бездіяльності

До падіння російських безпілотників на території країн-членів НАТО призвела бездіяльність союзників, заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

"Інциденти, немислимі три роки тому, тепер сприймаються як буденність. Ні в Україні, ні в Латвії, ні де б то не було на території НАТО не має нічого падати, але така нова реальність, якій сприяла наша бездіяльність", - написав він у соцмережі Х.

За словами міністра, Литва, "звісно, підтримає рішучу відповідь союзників".

7 вересня Міноборони Латвії повідомило, що в Резекненському краї на сході Латвії розбився російський військовий БПЛА. За даними латвійської армії, безпілотник залетів у повітряний простір країни з Білорусі.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга після цього закликав країни НАТО використовувати ППО проти російських ракет і БПЛА над Україною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі

Різкі заяви Путіна посилюють тиск перед ключовими переговорами зі США щодо України – ЗМІ

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

На півдні Польщі за EUR22 млн побудують інтермодальний термінал для обробки перевезень між Україною та ЄС

Ірландія надасть EUR100 млн на нелетальну військову допомогу Україні та ще EUR25 млн на підтримку енергетики - прем'єр

Ірландія хоче "прискорити порядок денний розширення" під час свого головування в ЄС - прем'єр

Нідерланди планують центри для українських біженців у 2027 році – ЗМІ

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Ірландії допомогу, санкції проти РФ

Ірландія підтримує використання заморожених активів РФ та пропозицію ЄК щодо репараційного кредиту - прем'єр

Зеленський: питання не у складності прийнятті рішень, а у тому, щоб нічого не було вирішено без України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА