Інтерфакс-Україна
17:09 09.09.2024

У нацпарку "Святі гори" ліквідовано лісову пожежу на 60 кв. км - ДСНС

1 хв читати
У нацпарку "Святі гори" ліквідовано лісову пожежу на 60 кв. км - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram/32354

Рятувальники ліквідували масштабну лісову пожежу на території Національного природного парку "Святі гори" в Донецькій області, яка тривала протягом восьми днів, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Площа загоряння становила 6000 га. Загалом вогонь пройшов 60 кв. км лісу на території лісництва, знищив 43 житлових будинки, три господарські споруди та вісім автомобілів у Краматорському районі. З небезпечної зони евакуювали трьох людей", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

До ліквідації пожежі залучалися підрозділи ДСНС із Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської та Харківської областей.

Рятувальникам вдалося запобігти розповсюдженню пожежі на населені пункти, що межують із лісом.

Нацпарк "Святі гори" розташований у Краматорському та Бахмутському районах Донецької області, загальна його площа становить 40,6 тис. га. На території парку розташовані 129 об'єктів археології, 73 пам'ятки історії, а також Святогірський державний історико-архітектурний заповідник. Із парком безпосередньо межують міста Слов'янськ, Лиман і Святогірськ Донецької області, а також селище Білогорівка Луганської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий пакет санкцій ЄС може бути представлений уже в п’ятницю – радник президента

МЗС України нагадало прочанам-хасидам про неможливість гарантувати безпеку

Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша

Кабмін ліквідував робочу групу з відшкодування завданих окупацією втрат і ще дві міжвідомчі комісії

Електропостачання знеструмленої через ворожий удар Дергачівської громади на Харківщині відновлено

Трьох посадовців і підрядника ДП "Ліси України" підозрюють у розтраті 4,3 млн грн

Кабмін зняв обмеження на кількість заступників голови правління ПФУ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА