Інтерфакс-Україна
11:41 10.09.2024

ЗСУ відновили позиції біля Сіверська, окупанти просунулися біля Покровська і використовують хімзброю - ISW

1 хв читати
ЗСУ відновили позиції біля Сіверська, окупанти просунулися біля Покровська і використовують хімзброю - ISW

Російські війська нещодавно відновили втрачені позиції в Курській області на тлі українських наступальних операцій у цьому районі, що тривають, наголошується у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 9 вересня.

Крім того, російські окупаційні війська нещодавно просунулися вздовж лінії Куп'янськ-Сватове в Харківській і Луганській областях, біля міст Сіверськ і Покровськ Донецької області та на південний захід від Донецька, повідомляють аналітики.

Збройні сили України, зі свого боку, нещодавно відновили позиції біля Сіверська, розповіли в ISW.

Також в Інституті з посиланням на українських посадовців повідомили, що російські війська дедалі частіше використовують в Україні боєприпаси, оснащені небезпечними хімікатами та отруйними речовинами: 447 разів у серпні 2024 року і 4035 разів у період із 15 лютого 2023 року до 24 серпня 2024 року. "Українські офіційні особи та російський військовий підрозділ раніше повідомляли про дедалі частіші випадки використання російськими військами в бою отруйних речовин, заборонених Конвенцією про заборону хімічної зброї, яку підписала Росія", - йдеться у зведенні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА