Інтерфакс-Україна
14:01 10.09.2024

Генпрокурор Костін: Працюємо з партнерами, щоб Монголія відчула наслідки відмови заарештувати Путіна

1 хв читати
Генпрокурор Костін: Працюємо з партнерами, щоб Монголія відчула наслідки відмови заарештувати Путіна

Україна працює разом із міжнародними партнерами над тим, щоб Монголія як країна-підписант Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС) відчула наслідки відмови заарештувати Володимира Путіна, стосовно якого є ордер МКС на арешт.

"Не треба з цього (відмови Монголії заарештувати Путіна - ІФ-У) робити трагедію. 125 країн (учасниць Римського статуту - ІФ-У), і якщо якась із них не виконуватиме своїх зобов'язань, це не означає, що всі інші також не виконуватимуть цих зобов'язань", - сказав Костін у вівторок журналістам у Києві під час відвідання лікарні "Охматдит", яка постраждала від ракетної атаки РФ, разом із прокурором Міжнародного кримінального суду (МКС) Карімом Ханом.

"Тому ми працюємо спільно з нашими партнерами, щоб країна, яка вдалася до такого, відчула наслідки", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У 2026 р потенціал у виробництві тільки дронів і ракет буде вже $35 млрд

У Черкасах чоловік помер під час проходження медкомісії в ТЦК

Кількість "Томагавків" для України залежатиме від позиції Трампа щодо ескалації

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА