Інтерфакс-Україна
19:44 10.09.2024

"Укренерго" має намір обійтися без обмежень енергопостачання в середу

1 хв читати

Завтра, 11 вересня, графіки погодинних обмежень електроенергії не плануються, повідомила НЕК "Укренерго".

"Завтра, 11 вересня, застосування заходів обмеження не прогнозується", - ідеться в її повідомленні у фейсбуці у вівторок увечері.

Водночас системний оператор просить споживати електроенергію ощадливо протягом усієї доби й не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів у період із 18:00 до 22:00.

Як повідомлялося, графіки погодинних відключень електроенергії перестали застосовувати із суботи, 7 вересня. До цього їх застосовували з дня чергового масштабного обстрілу енергетики російськими військами 26 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дощі пройдуть Україною у найближчі два дні, стає прохолодніше

Свириденко повідомила про двох загиблих у Запоріжжі

Рада ЄС ухвалила рекомендацію щодо переходу від тимчасового захисту переміщених українців

Сибіга закликав союзників ЄС, США та G7 до максимального тиску на Москву без зволікання

У ЄС наразі не готові подати пропозиції щодо 19-го пакету санкцій проти РФ, можуть не відмовитися від закупівлі російської нафти раніше 2027 р. - ЗМІ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Україна та Ізраїль обговорили підготовку до Рош га-Шана в Умані - посольство

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА