Інтерфакс-Україна
11:48 11.09.2024

Прем'єр Хорватії прибув в Україну

1 хв читати
Прем'єр Хорватії прибув в Україну

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович у середу вранці прибув з візитом в Україну, повідомляють хорватські ЗМІ.

За інформацією HRT Vijesti, у Києві Пленкович зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком та іншими українськими офіційними особами.

Разом з Пленковичем в Україну прибули міністр науки і освіти Хорватії Радован Фукс, міністр юстиції та цифрової трансформації Дамір Хабіян і міністр закордонних і європейських справ Гордан Грлич-Радман.

Разом зі своєю делегацією прем'єр-міністр Хорватії візьме участь у саміті Кримської платформи.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що саміт Кримської платформи відбудеться в середу, 11 вересня.

ОСТАННЄ

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

Продюсер Бардаш засуджений до 10 років позбавлення волі за підтримку російської агресії проти України

Сибіга: Нові агресивні заяви Путіна про "буферну зону" явно відкидають мирні зусилля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА