Інтерфакс-Україна
17:41 11.09.2024

План перемоги обов'язково потрібно представити на другому Саміті миру, щоб примусити РФ до миру дипломатичним шляхом, - Зеленський

1 хв читати
План перемоги обов'язково потрібно представити на другому Саміті миру, щоб примусити РФ до миру дипломатичним шляхом, - Зеленський
Фото: сайт Президента України

План перемоги України є планом її посилення, і цей план необхідно представити на другому Саміті миру, щоб примусити РФ до дипломатичного закінчення війни, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Про план переговорів. Буду послідовним. Спочатку проговорю його з президентом Байденом. Тому що він (план - ІФ-У) здебільшого залежить від підтримки Сполучених Штатів та інших партнерів. Але я думаю, що всі розуміють, що є обсяг впливу, є обсяг допомоги. І тому саме тут немає жодних зайвих слів. Мені здається, зрозуміло, чому в такому порядку я це робитиму", - сказав Зеленський на пресконференції в середу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", глава Української держави наголосив, що, на його думку, план матиме, зокрема, і психологічний, і політичний характер, а також "озброєння різного характеру", які можуть впливати на рішення Росії закінчити цю війну.

"Цей план обов'язково мав бути представлений на Другому саміті миру, для того щоб примусити Росію до дипломатичного закінчення війни. Якщо партнери його підтримують, він полегшить Україні примус до закінчення війни", - наголосив Зеленський.

При цьому, відповідаючи на запитання про інформацію щодо нібито співпраці з Катаром і Туреччиною стосовно переговорів з РФ, президент України зазначив, що "щоб говорити з росіянами, повинен хтось мати повноваження. Я особисто нікому повноважень таких не давав".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА