Інтерфакс-Україна
19:06 11.09.2024

Блінкен і глава МЗС Великої Британії підтвердили Зеленському підтримку України

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з державним секретарем США Ентоні Блінкеном і міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Леммі.
Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на початку зустрічі Зеленський подякував співрозмовникам за участь у Кримській платформі.
"І, звичайно, я хочу обговорити з вами багато речей, на які ми дуже розраховуємо", - сказав президент, звертаючись до співрозмовників.
У свою чергу Блінкен повідомив, що разом із главою МЗС Великої Британії перебуватиме в Україні, щоб продовжити роботу та почути від української сторони, "як ви бачите майбутні місяці, і що ми можемо зробити, щоб продовжувати зміцнювати нашу підтримку України в майбутньому".
Леммі наголосив, що вперше за понад 10 років держсекретар США і глава МЗС Великої Британії "здійснили спільну поїздку, і це для того, щоб іще раз заявити про нашу повну підтримку української боротьби". Він подякував за партнерство, а також висловив співчуття у зв'язку з величезними втратами серед цивільного населення України за останні два тижні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відновлення енергетичної системи відбувається цілодобово - Зеленський

Графіки обмеження постачання електроенергії 10 листопада застосовуватимуться впродовж усієї доби

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських дронів та обстрілів в Дніпропетровській області - ОВА

На Херсонщині поранень дістали п'ятеро цивільних через російські атаки

Київський фунікулер відновив роботу

Україна запровадила санкції проти Кирила Дмитрієва, високопосадовців РФ та російських видавництв

Україна запровадила санкції проти екс-голови КС Тупицького

БпЛА атакували та серйозно пошкодили ТЕЦ на біомасі "Кліар Енерджі" - співзасновник

Мінрозвитку повідомило про обов’язкову евакуацію дітей з деяких населених пунктів на Дніпропетровщині і Запоріжжі

Експорт американської зброї союзникам по НАТО відкладено через шатдаун - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА