Інтерфакс-Україна
09:34 12.09.2024

ППО працювала в 9 областях, збито 44 ударні БПЛА

1 хв читати
ППО працювала в 9 областях, збито 44 ударні БПЛА

Українські захисники збили в ніч проти четверга 44 ударні БПЛА, більшість ракет не досягла цілей, повідомили Повітряні сили ЗСУ.

"У результаті протиповітряного бою збито 44 ударні БПЛА. Три ворожі безпілотники полетіли назад у росію, ще чотири - локаційно втрачені на території України (інформація про постраждалих і руйнування не надходила)", - ідеться в повідомленні.

Зазначено, що станом на 9:00 чотири ударні БПЛА залишаються в повітряному просторі України, триває бойова робота.

У ніч на 12 вересня радіотехнічні війська Повітряних сил виявили та здійснили супровід 69 засобів повітряного нападу противника (станом на 9:00).

"Окупанти вдарили по Чернігівщині двома балістичними ракетами "Іскандер-М" з Курської обл. та однією керованою авіаційною ракетою Х-59/69 з Брянської обл., двома крилатими ракетами Х-22/32 з літаків Ту-22М3 (з повітряного простору над акваторією Чорного моря в напрямку острова Зміїний), 64 ударними БПЛА типу Shahed (райони пусків: Курськ, Єйськ - рф, Чауда - Крим)", - поінформували ЗС ЗСУ.

Завдяки активній протидії Сил оборони більшість ворожих ракет не досягла бажаних цілей, заявили Повітряні сили.

Повітряний напад противника відбивали авіація, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи та підрозділи РЕБ Сил оборони України.

Протиповітряна оборона працювала в Київській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій і Полтавській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

Ворожі атаки на Дніпро призвели до затримок поїздів – Укрзалізниця

Будівлю в якій розташовані редакції телекомпанії Суспільне і Українського радіо в Дніпрі зруйновано внаслідок атаки ворога – ЗМІ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА