Інтерфакс-Україна
12:39 12.09.2024

"Укренерго" дало команду на введення графіків обмежень у четвер із 13:00

1 хв читати
"Укренерго" дало команду на введення графіків обмежень у четвер із 13:00
Фото: Pixabay

НЕК "Укренерго" дала вказівку застосувати в низці регіонів графіки відключень електроенергії з 13:00 до 00:00.

Згідно з повідомленням компанії в телеграм-каналі, зокрема, одна черга відключень застосовуватиметься в Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській, Харківській, Житомирській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Вінницькій, Чернівецькій і Хмельницькій областях.

"Причина запровадження обмежень - зниження ефективності сонячних електростанцій через похмуру погоду та падіння генерації на ТЕС", - пояснили в НЕК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА