Інтерфакс-Україна
13:57 12.09.2024

Дощі та грози очікуються в Україні у п'ятницю

2 хв читати
Дощі та грози очікуються в Україні у п'ятницю

В Україні у п'ятницю, 13 вересня, пройдуть дощі та грози.

Як повідомив Укргідрометцентр, у західних областях України в п'ятницю, 13 вересня, подекуди невеликий дощ (удень на Закарпатті помірний дощ); уночі та вранці подекуди туман; температура вночі 10-15°, удень 21-26° (у Карпатах уночі 6-11°, удень 15-20°).

На решті території короткочасні дощі, місцями грози; температура вночі 14-19°, вдень 23-28°, на сході країни до 30°.

Вітер південно-східний, 5-10 м/с, вдень у північно-східній частині місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві в п'ятницю вдень короткочасний дощ. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 16-18°, удень близько 25°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 13 вересня найвища температура вдень була 32,1 у 1905 р., найнижча вночі 3,0 у 1893 р.

У суботу, 14 вересня, в Україні, крім південно-східної частини, короткочасні дощі, подекуди грози (в західних і Вінницькій областях - значні, вночі в Карпатах і Закарпатті сильні дощі); на решті території без опадів.

Вітер східний, південно-східний, 7-12 м/с, на Лівобережжі місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 14-19°, на півдні до 22°, вдень 24-29°, на сході та південному сході країни місцями 30-31°, на Житомирщині, Вінниччині 20-25°; у західних областях уночі 11-16°, удень 15-20°.

У Києві в суботу подекуди короткочасні дощі, грози, вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 16-18°, удень 26-28°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Києві в понеділок запровадять тимчасові обмеження руху через візит іноземних делегацій

Зеленський ознайомився з новітніми українськими розробками та обговорив оборонну співпрацю з партнерами

Велика Британія продовжує програму підготовки українських військових за Interflex до кінця 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА