Інтерфакс-Україна
09:16 13.09.2024

Окупанти атакували вночі Одесу ударними дронами, є постраждалий

1 хв читати
Окупанти атакували вночі Одесу ударними дронами, є постраждалий

Один мирний житель постраждав унаслідок атаки російських ударних безпілотних літальних апаратів по Одесі й Одеському району в ніч на п'ятницю, повідомляє голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"Унаслідок падіння уламків в Одесі та районі, за попередньою інформацією, пошкоджено: чотири гаражі, скління у 20 приватних житлових будинках, чотири легкових автомобілі та дві прибудови до житлових будинків. Постраждала одна людина: у 74-річного чоловіка різана рана руки. Допомогу медики надали на місці", - написав Кіпер у телеграмі.

За його словами, окупанти випустили ударні дрони типу "Шахед" із тимчасово окупованого Криму. Бойова робота сил протиповітряної оборони тривала протягом майже години.

ОСТАННЄ

Оплата банківської картою у київському метро відновлена - КМДА

"Конструктивно" - так Єрмак підписав фото зустрічі президентів України і США

Рятувальники загасили масштабну пожежу на підприємстві у передмісті Харкова, яку спричинили ворожі удари- ДСНС

Зеленський і Трамп домовилися продовжити переговори - Никифоров

Злочин і трагедія Чорнобиля стали прямим наслідком безвідповідальної політики Кремля – заява МЗС України

Міноборони України збільшує кількість зразків дронів на оптоволокні

Кількість постраждалих у Кам'янському зросла до шести – Дніпропетровська обладміністрація

У Білому домі назвали зустріч Трампа і Зеленського у Римі продуктивною – ЗМІ

У Львові поліція затримала 64-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці грошей та коштовностей на 20 млн грн

Наслідки ворожої атаки на Київщину фіксуються у трьох районах, постраждав чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА