Інтерфакс-Україна
09:31 13.09.2024

Галущенко обговорив із керівництвом ЄБРР проєкти співпраці в енергетиці

1 хв читати
Галущенко обговорив із керівництвом ЄБРР проєкти співпраці в енергетиці
Фото: https://t.me/energyofukraine/2859

Міністр енергетики України Герман Галущенко та віцепрезидент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Маттео Патроне обговорили низку питань щодо посилення стійкості енергосистеми та підготовки до зими, повідомила пресслужба Міненерго.

"Ми маємо максимально прискорити реалізацію проєктів для того, щоб підтримати енергетичну систему України під час наступного опалювального сезону. ЄБРР є для нас одним із ключових партнерів, і спільні зусилля мають забезпечити відчутний результат для стабільної роботи енергосистеми", - зазначив Галущенко, слова якого наводить пресслужба у п'ятницю.

Повідомляється, що на зустрічі обговорювали поточні проєкти впровадження розподіленої генерації за участю державних компаній; поглиблення співпраці в атомній галузі, зокрема фінансування проєктів із посилення ядерної безпеки, а також питання корпоративного управління ключових компаній енергосектору, зокрема призначення та обрання членів їхніх наглядових рад і керівництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ до кінця року отримають 3 млн FPV-дронів - Шмигаль

Польські пошукові роботи в селі Угли на Рівненщині відбудуться в березні-квітні 2026р - Мінкультури

АМПУ повідомила про витік рослинної олії в акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак

Зеленський повідомив про "дуже хороший" відсоток влучань "Нептунів"

Кабмін скоректував підтримку аграріїв, бізнесу, розмінування, водогосподарства, екології заради інвестфонду з США

Американці можуть провести розмову з Путіним у середу – Зеленський

Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться

Можливість створення на Донеччині вільної економічної зони можуть розглянути після надання гарантій безпеки Україні – Зеленський

Зеленський: для проведення референдуму щодо мирної угоди потрібно 60 днів і повне припинення вогню

США після закінчення війни будуть йти на послідовне зняття санкцій з РФ – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА