Інтерфакс-Україна
10:22 13.09.2024

Окупанти 20 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, п’ятеро жителів загинули

1 хв читати
Окупанти 20 разів обстріляли населені пункти Донецької області за добу, п’ятеро жителів загинули
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

П'ять мирних жителів Донецької області загинули, 13 дістали поранень унаслідок обстрілу з боку російських окупантів за минулу добу, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін.

"Покровський район. У Кураховому поранено людину, пошкоджено понад 5 будинків; у Курахівці пошкоджено будинок і адмінбудівлю; у Гірнику пошкоджено багатоповерхівку і приватний будинок; в Успенівці пошкоджено підприємство. У Покровську пошкоджено шляхопровід. У Красноярському Добропільської ТГ 1 людина загинула і 4 поранені, пошкоджено 4 будинки; у Білицькому 1 людина загинула і 1 поранена, пошкоджено 4 будинки й об'єкт інфраструктури", - написав Філашкін у телеграмі у п'ятницю вранці.

Загалом за минулу добу, за його словами, російські окупанти 20 разів обстріляли населені пункти Донецької області. "Краматорський район. У Костянтинівці 2 людини поранені, пошкоджено 7 приватних будинків, лінію електропередач, газогін і автомобіль; у Віролюбівці 3 людини загинули і 2 поранені, знищено 2 вантажівки. Бахмутський район. У Торецькій ТГ поранено 3 людини. У Сіверську пошкоджено будинок. У Часовоярській ТГ пошкоджені 5 приватних будинків, багатоповерхівка і 4 нежитлові будівлі", - розповів голова обладміністрації.

Із населених пунктів на лінії фронту за минулу добу, за словами Філашкіна, евакуйовано 1178 осіб, зокрема 198 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

Ердоган заявив про загрозу безпеці судноплавства в Чорному морі через напади на танкери РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА