Інтерфакс-Україна
10:26 13.09.2024

Минулої доби ворог завдав 140 ударів по Сумщині, одна людина загинула - Нацполіція

1 хв читати
Минулої доби ворог завдав 140 ударів по Сумщині, одна людина загинула - Нацполіція
Фото: https://t.me/UA_National_Police/27917

Російські окупанти за минулу добу завдали 140 ударів по Сумщині, внаслідок чого загинула одна мирна людина, повідомляє Національна поліція України в телеграмі у п'ятницю вранці.

"Унаслідок ударів одна людина загинула. Пошкоджено чотири приватні житлові будинки, ЛЕП і автомобіль", - ідеться в повідомленні.

Уночі було завдано авіаційного удару по місту Охтирка. Внаслідок цього пошкоджено один багатоквартирний будинок, три автомобілі, три господарські будівлі та два приватні підприємства. "Інформація про постраждалих не надходила", - розповіли в Нацполіції.

Унаслідок обстрілів із різних видів зброї атаки зазнали 35 населених пунктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Берліна

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

Зеленський повідомив, що питання щодо керівника ОП залишається відкритим

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до восьми – ОВА

Зеленський допускає готовність РФ піти на компроміс за нинішнього бажання США закінчити війну

Зеленський анонсував "українсько-американський день" у Берліні у неділю

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА