Інтерфакс-Україна
17:46 13.09.2024

Ситуація на фронті напружена, ворог активно атакує на курахівському напрямку - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Ситуація на фронті напружена, ворог активно атакує на курахівському напрямку - Генштаб ЗСУ
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Ситуація на лінії бойового зіткнення на сході та півдні України залишається напруженою, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Загалом від початку доби відбулося 69 бойових зіткнень", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.

Найбільше бойових зіткнень відбулося на курахівському напрямку - 21 бойове зіткнення, а також на лиманському (14 бойових зіткнень) і покровському (11 бойових зіткнень).

Так, на курахівському напрямку окупанти атакували в районах Українська, Желанного Першого, Георгіївки, Костянтинівки та Катеринівки. На цей час точаться чотири бої у районах Костянтинівки та Желанного Першого.

На лиманському напрямку окупанти атакували біля Копанок, Греківки, Макіївки, Невського, Ямполівки, Торського, Серебрянки та Білогорівки. Десять бойових зіткнень станом на 16:00 завершилися, ще чотири - тривають. Противник також застосовував штурмову авіацію по районах Новоєгорівки та Серебрянського лісництва.

На покровському напрямку від початку доби окупанти здійснюють спроби потіснити українських захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Зелене Поле, Воздвиженка, Новоолександрівка, Миролюбівка, Новотроїцьке та Гродівка. Сили оборони стримують натиск і відбили дев'ять атак противника, два зіткнення ще тривають. Втрати ворога уточнюються.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА