Інтерфакс-Україна
00:54 14.09.2024

Україна і Польща обговорили подальшу оборонну співпрацю

1 хв читати
Україна і Польща обговорили подальшу оборонну співпрацю

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що довгострокове бюджетне планування та інші стратегічні рішення ЄС вже повинні враховувати політичну реальність майбутнього членства України, повідомляє прес-служба МЗС.

"Ми очікуємо на значне просування в переговорах про членство України в ЄС під час головування Польщі в першому півріччі наступного року. Розраховуємо також на паралельне відкриття переговорних кластерів", - сказав він у п'ятницю під час візиту глави МЗС Польщі Радослава Сікорського в Україну.

Як повідомляється, глави МЗС двох держав обговорили подальше оборонне співробітництво і ключові кроки союзників, необхідні для зміцнення України.

За словами Сибіги, однією з найважливіших тем дискусії міністрів стала розбудова прикордонної та логістичної інфраструктури, можливість нарощування залізничного сполучення між українською та польською столицями. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА