Інтерфакс-Україна
09:05 14.09.2024

ППО ліквідувала 72 із 76 ворожих "шахедів"

1 хв читати
ППО ліквідувала 72 із 76 ворожих "шахедів"

Українська протиповітряна оборона ліквідувала 72 з 76 ворожих "шахедів", що атакували Україну, повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

"Внаслідок протиповітряного бою збито 72 ворожі ударні БПЛА в межах Одеської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Харківської, Київської, Донецької, Житомирської, Дніпропетровської, Черкаської, Вінницької та Сумської областей", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, в ніч проти 14 вересня противник атакував ударними БПЛА типу Shahed.

"Загалом радіотехнічними військами Повітряних сил виявлено та здійснено супровід 76 "шахедів" із напрямків Курськ, Єйськ – рф, Чауда – Крим", - зазначили в командуванні.

 Відбивали повітряний напад авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Два ворожі безпілотники локально втрачені на території України, ще два - повернулися до Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада відхилила петицію щодо продовження лінії швидкісного трамваю до Палацу спорту через брак фінансування

Сибіга: За тиждень рівно 100 днів, як Україна погодилася на припинення вогню, РФ продовжує відкидати пропозицію США

Наступний етап обміну військовополоненими відбудеться найближчим часом – Буданов

Сибіга: Мені було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора

Зеленський з приводу авіатрощі: Наші думки з родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді

УЦОЯО готовий до розділення НМТ на 2 дні, але це може зашкодити вступникам з окупованих територій і за кордоном

Для подолання мінімального прохідного балу НМТ з математики потрібно знати предмет на рівні 7 класу - директорка УЦОЯО

Шмигаль доручив напрацювати механізм для вчасного будівництва й облаштування укриттів на Дніпропетровщині

Щонайменше 120 осіб могли загинути під час аварії літака Boeing на заході Індії - ЗМІ

Київ передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА