Інтерфакс-Україна
18:15 14.09.2024

У Києві відбувся забіг з Тімоті Снайдером за звільнення українців із російського полону

1 хв читати
У Києві відбувся забіг з Тімоті Снайдером за звільнення українців із російського полону

Адвокаційний забіг Run for Freedom на підтримку звільнення українських військових та цивільних з російського полону відбувся у суботу в Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України".

Соціальну акцію ініціювали студенти Київської школи економіки, а також американський історик, професор Єльського університету, посол UNITED24 Тімоті Снайдер, який фінішував на найдовшій дистанції — 10 км, а організаторами виступили KSE Foundation, DefDev і проєкт підтримки захисників Маріуполя "Серце Азовсталі".

Захід був спрямований на привернення уваги до питання звільнення українських громадян, які досі перебувають у російському полоні. Перед стартом забігу учасники вшанували хвилиною мовчання жертв російсько-української війни.

Як повідомлялося, у п'ятницю та суботу в Україну вдалося повернути з російського полону в результаті обміну 152 українців та українок.

"Це результат великої та важкої роботи. Наше завдання — щоб їх не забували. Саме тому ми біжимо сьогодні. Разом із матерями та дружинами полонених, разом з тими, хто повернувся з полону, і тими, хто ще чекає своїх. Їхні історії – це не просто розповіді. Це більше, ніж просто забіг", - наголосила керівниця проєкту "Серце Азовсталі" Наталія Ємченко.

У забігу взяло участь близько 1000 осіб, в тому числі студенти KSE, ветерани, родичі полонених та всі небайдужі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА