Інтерфакс-Україна
21:43 14.09.2024

Зеленський у День кіно подякував усім, хто мовою кіно дає світові правдиве знання про цей час

1 хв читати
Зеленський у День кіно подякував усім, хто мовою кіно дає світові правдиве знання про цей час
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у День кіно подякував співробітникам цієї індустрії, зазначивши, що в час війни кіно працює насамперед, як засіб донесення правди про те, що відбувається.

«Сьогодні в Україні День кіно - щороку в другу суботу вересня. Звичайно, під час війни кіно працює насамперед як засіб донести правду про те, що відбувається, що переживають люди. Я хочу подякувати всім тим, хто мовою кіно дає світові правдиве знання про цей час і про те, що Україна, українці обов'язково здолають окупанта. Інакше бути не може», - сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні в суботу.

Президент зазначив, що одне з ключових завдань зараз і в перспективі - говорити світові про Україну, а також формувати дружбу з максимальною кількістю країн, народів, спільнот.

«Це обов'язково робитиме українське кіно, українська культура, наш народ, яким можна тільки пишатися. Я дякую всім, хто з Україною», - наголосив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві на місяць частково обмежуватимуть рух на перехресті вул. Володимирська та Богдана Хмельницького – КМДА

Лише чверть українців повернеться після війни, але закриють дефіцит на ринку праці, переконаний Яценюк

"Укренерго" в суботу обмежуватиме електрику в усіх регіонах з 8:00 до 21:00 населенню, з 8:00 до 22: 00 – промисловості

Поблизу ЗАЕС знову встановлено локальне припинення вогню задля ремонту резервної лінії електропередачі - МАГАТЕ

Технічні фахівці планують у суботу розпочати роботи з відновлення підключення лінії "Феросплавна-1" до ЗАЕС - МАГАТЕ

Двоє людей загинули, ще 6 осіб поранені на Херсонщині через ворожі обстріли – прокуратура

Затриманого столичного поліцейського повідомлено про підозру в заволодінні речовими доказами на 13,3 млн грн

Трьох осіб засуджено за підпали військової техніки й адмінбудівель у кількох областях України - СБУ

КМУ має намір посилити держнагляд за дотриманням законодавства у електронних комунікаціях під час надзвичайного та воєнного стану

Гнатов: Противник має певну перевагу в силах і засобах біля Покровська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА