Інтерфакс-Україна
23:00 15.09.2024

Якість повітря в Києві погіршилася, ймовірно, через пожежі в екосистемі області

1 хв читати

У Києві погіршилася якість повітря, ймовірно, у зв'язку з пожежами в екосистемах Київської області, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемах Київської області та метеорологічні умови, що сприяють накопиченню й утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря», - ідеться в повідомленні КМДА в Телеграм.

Зазначається, що в разі задимленості необхідно закрити вікна та утриматися від прогулянок і фізичної активності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

Атака на Чернівці: двоє загиблих, 4 важкопоранених, 10 легкотрамованих – ДСНС

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

На Черкащині внаслідок російської атаки пошкоджені будинки та електромережі

Сибіга про атаку РФ: Масштаби щоденного терору проти цивільних демонструють нагальність позбавлення Москви її нафтових доходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА