Інтерфакс-Україна
01:07 16.09.2024

ФБР розслідує «очевидний» замах на Трампа, стрілка затримано

2 хв читати
ФБР розслідує «очевидний» замах на Трампа, стрілка затримано

ФБР розслідує «те, що виглядає як спроба замаху» на Трампа, йдеться в заяві бюро.

«ФБР прибуло до Вест-Палм-Біч, штат Флорида, і розслідує те, що, судячи з усього, є замахом на вбивство колишнього президента Трампа», - сказано в заяві.

«Зараз нам потрібно, щоб громадськість уникала району навколо поля для гольфу. Ми продовжимо розслідування, використовуючи всі ресурси ФБР», - сказав спеціальний агент Джеффрі Велтрі з офісу в Маямі на недільній прес-конференції, повідомляє Reuters.

За повідомленнями CNN, шериф округу Палм-Біч Рік Бредшоу повідомив, що агент Секретної служби помітив ствол гвинтівки з оптичним прицілом, який стирчить із паркану на території гольф-клубу Trump International у Вест-Палм-Біч, і «вступив у бій» із підозрюваним.

Стрілець перебував на відстані 250-450 метрів від колишнього президента Дональда Трампа, сказав чиновник.

Чоловік, узятий під варту після пострілів поблизу колишнього президента Дональда Трампа в гольф-клубі Trump International у Вест-Палм-Біч, штат Флорида, під час затримання поводився «відносно спокійно», заявив у неділю шериф округу Мартін Вільям Д. Снайдер.

«Він не виявляв особливих емоцій. Він не питав: «У чому справа?» - сказав шериф.

Підозрюваний не робив жодних заяв щодо своєї причетності до ймовірного замаху, сказав шериф округу Палм-Біч Рік Бредшоу.

Як повідомлялося раніше, у неділю стався інцидент зі стріляниною, що стався біля гольф-клубу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа у Флориді. 13 липня на передвиборчому мітингу стався замах на Трампа. Він дістав легке поранення, а один з учасників заходу загинув. Секретна служба інформувала, що стрільця ліквідували.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

Атака на Чернівці: двоє загиблих, 4 важкопоранених, 10 легкотрамованих – ДСНС

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

На Черкащині внаслідок російської атаки пошкоджені будинки та електромережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА