Інтерфакс-Україна
10:02 16.09.2024

Кількість жертв тайфуну "Ягі" у М'янмі перевищила 100 осіб, понад 300 тис. довелося покинути будинки

1 хв читати
Кількість жертв тайфуну "Ягі" у М'янмі перевищила 100 осіб, понад 300 тис. довелося покинути будинки

Кількість загиблих через удар тайфуну "Ягі" в М'янмі зросло до 113 людей, повідомило в неділю видання Business Standard із посиланням на дані військової влади країни.

Раніше повідомлялося про загибель 74 людей.

Представник Державної адміністративної ради М'янми генерал-майор Зо Мі Тун також заявив, що через негоду понад 320 тис. людей довелося покинути свої будинки та перебратися до таборів для тимчасового розміщення переміщених осіб.

Негода також призвела до пошкодження доріг та мостів, відключення телефонного зв'язку та інтернету. Рівень води в річках Сітаун та Баго, що протікають через центральну та південну М'янму, а також річки Салуїн на сході країни перевищив допустиму позначку.

Business Standard нагадує, що у зв'язку зі стихійним лихом влада М'янми пішла на рідкісний крок - запросила допомогу з-за кордону.

Тим часом, таїландська метеорологічна служба в неділю попередила, що сильні дощі продовжаться в провінціях Таїланду, територією яких протікає річка Меконг.

Раніше від тайфуну "Ягі" у В'єтнамі загинуло понад 230 людей, на Філіппінах - не менше ніж 20.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина закликає повністю припинити імпорт сталі з Росії — ЗМІ

Ворог втратив 57 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб ЗС Польщі: РФ активізувала операції для розпалювання антиукраїнських настроїв у Польщі

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА