Інтерфакс-Україна
10:31 16.09.2024

В Одесі затримали агента РФ, який шпигував за мобільними групами ППО і бригадою "Лють"

1 хв читати
В Одесі затримали агента РФ, який шпигував за мобільними групами ППО і бригадою "Лють"

Служба безпеки затримала в Одесі агента російських спецслужб, який готував координати для нової серії ракетно-дронових ударів по місту.

"Щоб отримати геолокації для атак, російська спецслужба дистанційно завербувала 63-річного одесита, який погодився на співпрацю в обмін на гроші. Для виконання ворожих завдань він регулярно обходив місто, де під виглядом прогулянок приховано фотографував військові об’єкти. Щоб передати розвіддані агресору, агент використовував електронну пошту", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

Зазначається, що пріоритетними цілями ворога були тимчасові бази підрозділів об'єднаної штурмової бригади Національної поліції "Лють", що виконують завдання на південному фронті. Також окупанти планували вдарити по місцях дислокації мобільних вогневих груп ППО.

Співробітники СБУ покроково задокументували розвідувальну активність фігуранта та затримали його на гарячому, коли він здійснював дорозвідку поблизу військового об'єкта.

Також було проведено додаткові заходи для того, щоб убезпечити пункти базування українських військ.

Під час обшуку в помешканні затриманого було вилучено мобільний телефон і комп'ютерну техніку на місці злочину.

Повідомляється, що слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув'язнення з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чугуїв під масованою атакою - мер

Лівий берег у Києві знову зі світлом після обстрілів - ДТЕК

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА