Інтерфакс-Україна
15:53 16.09.2024

Українці почали отримувати листи нібито від ДСНС із посиланнями на невідомі ресурси - ЦПД

1 хв читати

 Українці почали отримувати на пошту електронні листи, нібито від імені Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), про ракетний обстріл Рівненської АЕС, який спричинив підвищений рівень радіації, в яких також зазначено інструкції з евакуації та посилання на невідомі сумнівні ресурси, повідомив Центр протидії дезінформації.

"ДСНС не розсилала подібних повідомлень, а пошти структури не були зламані. Ймовірно, ці листи розсилалися через поштові скриньки-двійники та є частиною російської інформаційної атаки з метою посіяти паніку серед населення, дискредитувати українські держструктури та знизити рівень довіри до них", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

Центр протидії дезінформації зазначає, що в разі отримання такого листа необхідно позначити його як спам і в жодному разі не переходити за зазначеними посиланнями. Якщо все ж перейшли за посиланням, краще звернутися до Кіберполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський допускає готовність РФ піти на компроміс за нинішнього бажання США закінчити війну

Зеленський анонсував "українсько-американський день" у Берліні у неділю

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до шести, серед них - дитина та співробітник ДСНС – ОВА

На Донеччини з лінії фронту евакуйовано ще 167 людей, у тому числі 25 дітей – ОВА

Щонайменше четверо поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя – ОВА

Зеленський описав масштаб російських ракетно-дронових ударів та бомбардувань за тиждень

Захисники України в ніч на 14 грудня знищили або подавили 110 зі 139 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА