Інтерфакс-Україна
18:29 16.09.2024

Лісова пожежа на Полтавщині охопила 680 га, із с. Собківка евакуйовано 6 жителів - ДСНС

1 хв читати

Унаслідок масштабної лісової пожежі на Полтавщині загорілися п'ять житлових будинків і сім господарських будівель, із с. Собківка евакуйовано шістьох жителів, повідомила пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Через пориви вітру виникла пожежа у 2 приватних будинках і 3 господарчих спорудах у с. Балівка. Також загорілося 3 житлові будинки та 4 господарчі споруди у с. Собківка – звідти евакуйовано 6 мешканців", - ідеться в повідомленні ДСНС у телеграмі у понеділок.

Інформація про додатково пошкоджені домоволодіння та споруди уточнюється.

Повідомлення про пожежу надійшло до ДСНС 15 вересня о 16:40. Пожежа розпочалася поблизу села Мала Перещепина у Полтавському районі. На ранок 16 вересня загальна площа, охоплена вогнем, становила близько 680 га. Горить суха трава та лісова підстилка на площі близько 70 га. Рятувальники евакуювали 57 пасажирів електропоїзда сполученням "Полтава-Кобеляки". Місцеві органи влади евакуювали сімох жителів с. Маньківка.

До ліквідації пожежі залучено 411 людей особового складу та 67 одиниць техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

Ворог пошкодив важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі, знеструмлена значна частина області - Чернігівобленерго

Жителька Херсона загинула вранці під час обстрілу у власному домі – прокуратура

Похолодання в неділю в Україні зміниться потеплінням у понеділок, скрізь очікуються невеликі опади

Понад 600 тис. українців подали заявки на 1 тис. грн "Зимової підтримки" за перші години - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА