Інтерфакс-Україна
23:40 16.09.2024

Потяги з України до Європи у вівторок курсуватимуть без змін - «Укрзалізниця»

1 хв читати
Потяги з України до Європи у вівторок курсуватимуть без змін - «Укрзалізниця»

Поїзди з України до міст кількох країн Європи курсуватимуть без змін у вівторок, повідомляє прес-служба АТ «Укрзалізниця». 
«Усі поїзди у сполученні України та Варшави, Хелма, Перемишля, Кошице, Будапешта, Захоні продовжують курсувати за графіком без змін», - сказано в телеграм-каналі. 

Зокрема, рейс «Відень-Київ-Відень» у вівторок продовжить курсування як «Будапешт-Київ-Будапешт».

Рейс «Чоп-Відень-Чоп» угорськими вагонами класу Інтерсіті також буде обмежений до Будапешта.

Рейс «Прага - Перемишль - Прага» поки що закритий, але зранку залежно від ситуації можливе відновлення за об'їзним маршрутом через станцію Петровіце-в-Карвіне без заїзду в Остраву. 

«З фінальним рішенням чеського перевізника слід почекати ранку», - зазначили в УЗ.

Також рейс «Прага-Чоп-Прага» продовжить прямувати в об'їзд із незначним запізненням.

Раніше повідомлялося, що проливні дощі, які призвели до повеней, обрушилися на низку країн Центральної Європи минулого тижня.

Найскладніша ситуація в Австрії складається у федеральній землі Нижня Австрія, яку влада оголосила «зоною лиха». Стихія пошкодила 12 гребель, 12 тис. домогосподарств залишилися без енергопостачання. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрем’єр Кулеба анонсував два альтернативних шляхи логістики на Одещині вже наступного тижня

Поліція: встановлено, що над столицею був піднятий неідентифікований дрон

Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський

Зеленський позитивно оцінив результати візиту до Польщі та першої зустрічі з Навроцьким

США мають отримати стратегічну перемогу в зупинці Путіна, їм не треба шукати альтернативу - Зеленський

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаудару по Ізюму

Найважчими питаннями перемовин залишаються території, ЗАЕС та гроші на відновлення – Зеленський

Сили оборони продовжують стримувати наступ окупантів, за добу відбулося вже 128 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА