Інтерфакс-Україна
17:57 17.09.2024

ЄС направив Португалії вісім пожежних літаків для гасіння потужних лісових пожеж

1 хв читати
ЄС направив Португалії вісім пожежних літаків для гасіння потужних лісових пожеж

У зв'язку з сильними лісовими пожежами на півночі Португалії влада країни активувала механізм цивільного захисту ЄС і отримала як допомогу вісім пожежних літаків з Іспанії, Італії, Франції та Греції, повідомила Єврокомісія (ЄК).

"ЄС повністю солідарний із Португалією. Наша швидка відповідь із вісьмома пожежними літаками з чотирьох держав-членів підкреслює силу європейської співпраці під час кризи. Ми працюємо цілодобово, щоб забезпечити необхідну підтримку тим, хто бореться з пожежами на місцях", - йдеться в опублікованій у вівторок заяві члена ЄК з антикризового управління Янеза Ленарчича.

У комюніке Єврокомісії зазначається, що за нинішній пожежонебезпечний сезон охоплена пожежами Португалія вдруге звертається до механізму цивільного захисту ЄС.

Європейський координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації (ERCC) також направив офіцера зв'язку для сприяння португальській владі. ERCC "активно стежить за ситуацією і координує доставку допомоги", повідомляють у Брюсселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА