Інтерфакс-Україна
10:39 18.09.2024

СБУ проводить обшуки у Свято-Введенському чоловічому монастирі в Києві - джерело

1 хв читати
СБУ проводить обшуки у Свято-Введенському чоловічому монастирі в Києві - джерело

Служба безпеки України в середу вранці проводить слідчі дії у Свято-Введенському чоловічому монастирі УПЦ (МП) у Києві, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело у правоохоронних органах.

"СБУ продовжує очищати Україну від московських агентів у рясі. Оперативники служби з самого ранку проводять обшуки у Свято-Введенському чоловічому монастирі", - розповів співрозмовник агентства.

При цьому джерело додало, що може йтися про підтримку ченцями монастиря російської агресії та поширення кремлівської пропаганди.

Офіційно СБУ поки що не коментує цю інформацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА